Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

„SZKOŁA BOGIŃ” Natalii Jefimowej

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
„SZKOŁA BOGIŃ” Natalii Jefimowej
„SZKOŁA BOGIŃ” Natalii Jefimowej
Materiały prasowe

Natalia Jefimowa jest międzynarodową mentorką i trenerką rozwoju osobistego, mistrzyni nauki o harmonizacji swojego ja . Ekspertka do spraw kobiecości, specjalistka NLP i transu hipnotycznego. Założycielka Akademii Harmonii i Rozwoju Osobistego, autorka warsztatów rozwojowych dla kobiet, które z powodzeniem prowadzi na całym świecie m.in. w Norwegii, Wielkiej Brytanii, Dubaju czy Niemczech. Skutecznie łączy najlepsze osiągnięcia współczesnej psychologii Zachodu z tradycyjną wiedzą i filozofią Wschodu. Natalia Jefimowa jest jedyną osobą w Polsce, która przekazuje wyjątkową wiedzę szkoły dr Larisy Renar. Od 2012 roku z powodzeniem przeszkoliła ponad 4200 tysiąca kobiet.

SZKOŁĄ BOGIŃ, to seria sześciu warsztatów rozwojowych, które skierowane są do kobiet zmagających się z różnymi trudnościami życiowymi: niepowodzenia w pracy i w prywatnych relacjach, niska samoocena, brak pewności siebie, zmęczenie codziennością i poczucie wypalenia. Kobiety dowiedzą się jak się przetransformować, zharmonizować i odkryć w sobie ukrytą moc, dzięki czemu zyskają one samoakceptację, atrakcyjność oraz umiejętność budowania relacji miłosnych oraz biznesowych. Seria szkoleń skupia się na poznaniu i harmonizacji czterech stanów kobiety: „Królowa” - Bogini Powietrza, stan „Kochanka” - Bogini Ognia, stan „Dziewczynka” - Bogini Wody oraz stan „Pani Domu” - Bogini Ziemi. Każdy z tych czterech stanów reprezentuje inną energię. Królowa to nasza energia mentalna, Kochanka to energia seksualna natomiast Dziewczynka i Pani Domu odpowiadają za energię emocjonalną i materialną. Odkrycie i połączenie tych czterech energii daje pełnię kobiecej esencji. Poprzez pracę na warsztatach kobiety mogą odnaleźć równowagę, zyskać pewność siebie i stać się atrakcyjne nie tylko dla innych, ale przede wszystkich dla samych siebie. Za pomocą wiedzy psychologicznej, praktyk energetycznych, medytacji i afirmacji uczestniczki warsztatów odzyskują radość życia, odnajdują odpowiednią ścieżkę i z powodzeniem budują udane związki miłosne oraz relacje biznesowe.

 

Więcej o warsztatach można poczytać tu: https://nataliajefimowa.pl/szkola-bogin-koncepcja/.

 

Martyna Muszczak

Natalia Jefimowa
Natalia Jefimowa /
Materiały prasowe

Natalia Jefimowa to kobieta sukcesu, która nieustannie cieszy się zainteresowaniem mediów. O jej działalności pisały takie tytuły jak: „Forbes”, „Świat Kobiet”, „Kobiecym okiem”, „Business Woman and Life”, „Tygrysy Biznesu”, „Dziennik Gazeta Prawna”. Pojawia się jako główna postać w książkach. Wywiady z Natalią Jefimową pojawiły się w ponad 6 różnych publikacjach. Jej nazwisko jest również wpisane do Encyklopedii „Wybitne osobistości Rzeczypospolitej”. Natalia Jefimowa została również wyróżniona jako: „Wybitny mówca 2016 roku”, „Top Polish Brand 2020”, „Mentor i charyzmatyczna osobowość w psychologii psychotronicznej 2021”, „Business Woman 2022”, „Diament biznesu 2022” „TOP WOMANs BRAND 2023”, „TOP BRAND MADE IN POLAND 2023”, nominowana do „KOBIETA SKUTECZNA ROKU 2022” , „CHAMPION BIZNESU 2022”. Nieustannie występuje jako prelegentka podczas prestiżowych wydarzeń biznesowych, gdzie swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi.