Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

PCKN – W biznesie liczy się jakość

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
PC Kancelaria Nieruchomości
Materiały prasowe

W świecie nieruchomości liczy się skuteczność i zaufanie. PC Kancelaria Nieruchomości, prowadzona przez Patrycję Ciurę od 2012 roku, doskonale wie, jak spełnić oczekiwania klientów. O powstaniu firmy, jej ewolucji i kierunkach rozwoju PCKN rozmawiamy z Założycielką.

Historia i wizja

PC Kancelaria Nieruchomości początkowo skupiała się na współpracy z deweloperami. Jednak w miarę zmian w sektorze, Pani Patrycja zdecydowała się bardziej ukierunkować na pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości. Zamiast budować, postanowiła pomagać innym w znalezieniu idealnego miejsca do życia lub portfela inwestycji w nieruchomości – Działamy zarówno lokalnie, na terenie Opola jak i w całej Polsce. Mamy także ofertę w Hiszpanii i planujemy rozszerzyć działalność o rynek USA. Dla Polonii mieszkającej za granicą, proponujemy kompleksową obsługę przy zakupie nieruchomości w kraju. Klienci nie muszą nawet przyjeżdżać do Polski – znajdujemy dla nich odpowiednie lokale i przeprowadzamy całą transakcję – informuje Patrycja Ciura.

Patrycja Ciura- PC Kancelaria Nieruchomości
/
Materiały prasowe

Różnorodność

Biuro obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. W ofercie znajdują się nie tylko mieszkania, ale także hotele, grunty inwestycyjne i przemysłowe. Poza sprzedażą, Kancelaria obsługuje również klientów, którzy chcą wynająć mieszkanie – Polska, moim zdaniem, bardzo się rozwinęła i staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do życia. Często jednak nie doceniamy naszego kraju, podczas gdy wiele osób z zagranicy marzy o zamieszkaniu w Polsce. Co sprawia, że nasza ojczyzna jest tak atrakcyjna? Przede wszystkim mamy piękne tereny, przyjazny klimat i rozwijającą się infrastrukturę – zaznacza Właścicielka PCKN.

PC Kancelaria Nieruchomości
/
Materiały prasowe

Wyróżniki

Biuro wyróżnia się na rynku przede wszystkim skutecznością działania. W swoim portfolio mają wielu zadowolonych klientów, a ich osiągnięcia zostały docenione nagrodą OTODOM za najlepsze biuro nieruchomości w województwie opolskim. – Współpracujemy z ekspertami i profesjonalistami w różnych obszarach, szczególnie w obsłudze notarialnej, pomocy prawnej, doradztwie finansowym i kredytowym oraz w dziedzinie budownictwa czy wyceny nieruchomości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie transakcji – z dumą podkreśla Założycielka.

PC Kancelaria Nieruchomości
/
Materiały prasowe

Rozwój i ambicje

PC Kancelaria Nieruchomości stale dąży do rozwoju i osiągnięcia wyznaczonych celów. – Chcemy sprzedawać więcej nieruchomości i zyskiwać zaufanie kolejnych klientów. Planujemy zwiększyć liczbę pracowników i otworzyć nowe oddziały, w tym również za granicą – podsumowuje Patrycja Ciura, Właścicielka PC Kancelarii Nieruchomości.

Bartosz Parchoniuk

PC Kancelaria Nieruchomości logo
/
Materiały prasowe