Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

Lider branży elektryki, energetyki i automatyki przemysłowej

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
elektrin
ShutterStock

Elektrin M.M Affeldt Sp.j. od ponad 30 lat projektuje i wykonuje instalacje elektryczne, średniego i niskiego napięcia oraz systemy Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki. W swoim działaniu stawia na profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny, co sprawia, że jest cenionym partnerem na rynku elektroenergetycznym.

Ciężko obecnie wyobrazić sobie miejsca bez dostępu do energii elektrycznej. Budynki o dużym zapotrzebowaniu na energię – takim jak przedsiębiorstwa, hale produkcyjne, ale też areny sportowe czy inne obiekty – wymagają odpowiedniej instalacji. Elektrin M.M Affeldt Sp.j. kompleksowo zajmuje się instalacjami silnoprądowymi – dbając o to, aby dostawa i przepływ energii działał bez zarzutu. Siedziba spółki znajduje się w Inowrocławiu, który jest wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym, co znacząco ułatwia poszerzanie jej obszaru działań zmierzających do unowocześnienia procesów technologicznych w przemyśle. Dla swoich Klientów projektuje i wykonuje instalacje elektryczne oraz sterownicze. Przygotowując projekty dokumentacji, zespół zwraca przede wszystkim uwagę na funkcje danego obiektu, potrzeby przyszłych użytkowników, specyfikę działania zakładu, bądź ewentualną jego rozbudowę. Siedziba firmy posiada bogate zaplecze techniczno-sprzętowe niezbędne do realizowania nowoczesnych obiektów. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany personel, stale podnoszący swoje umiejętności zawodowe. Stawiamy na doświadczoną, jak również młodą i ambitną kadrę, chcącą osiągać satysfakcjonujące efekty w swojej pracy. Wykonujemy również projekty dla polskich oraz światowych odbiorców. Jesteśmy twórcami systemów inteligentnych rozdzielnic NN i SN. – mówi Maksym Affeldt Dyrektor Zarządzający, który stał się właścicielem spółki wykupując ją w 2019 roku. Wypracowana przez ostatnie trzy dekady silna pozycja na rynku daje nam możliwość spokojnego funkcjonowania i stałego rozwoju. Pracujemy w oparciu o wdrożone systemy jakości. Jednak największą naszą przewagą jest kompleksowość i terminowość świadczonych usług oraz najwyższa jakość serwisu i oferowanych produktów – kontynuuje Maksym Affeldt. Technologie energetyczne powstają w oparciu o produkowane przez Elektrin własne rozdzielnice i kontenerowe stacje transformatorowe, do których komponenty pozyskuje wyłącznie od stałych, sprawdzonych dostawców. Zarząd doskonale zdaje sobie sprawę, że nowoczesne technologie to sposób na zapewnienie wysokiej jakości wykonania, dlatego stale inwestuje  w park maszynowy. Jesteśmy gotowi na realizację projektów niezależnie od stopnia ich skomplikowania – puentuje Dyrektor.

elektrin
/
fot. materiały prasowe

Wśród zleceniodawców inowrocławskiej firmy nie brakuje znanych marek. Elektrin współpracuje między innymi z takimi podmiotami jak: Bunge, Ciech Soda Polska, Steico. Ostatnio spółka została głównym wykonawcą instalacji elektrycznych na budowie nowej, ekologicznej gorzelni firmy Stock Polska w Lublinie. Głównie skupiamy się na wykonywaniu instalacji dla przemysłów petrochemicznego, chemicznego, drzewnego, gorzelniczego i innych. Stosujemy szereg zasad i procedur, które wpływają na najwyższą jakość świadczonych przez nas  usług, w tym systemy zarządzania: jakością i środowiskiem. Jesteśmy zorientowani na działania spełniające wymagania naszych kontrahentów, zarówno w zakresie bezpieczeństwa infrastruktury oraz jej ekonomicznego i sprawnego funkcjonowania – podkreśla Maksym Affeldt.

elektrin
/
fot. materiały prasowe

Spółka od lat odnotowuje ciągły i dynamiczny wzrost poziomu produkcji i zatrudnienia. Dzięki swojej solidnej reputacji i wysokiej jakości usług, przedsiębiorstwo zyskuje coraz większe zaufanie klientów zdobywając nowe kontrakty. Wzrost produkcji oznacza zwiększenie zdolności produkcyjnych i możliwość obsłużenia większej liczby zleceń, co przekłada się na rozwój firmy i zwiększenie jej obrotów. Z kolei zatrudnienie nowych pracowników świadczy o stabilności finansowej oraz jej dążeniu do rozwoju i ekspansji na rynku krajowym i zagranicznym. Szczególnym rokiem był ten ubiegły - 2023, osiągnęliśmy wyniki znacznie wyższe niż te, które planowaliśmy. – kończy Dyrektor Zarządzający.

Obok wdrożeń certyfikatów ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015, firma ma na swoim koncie takie sukcesy jak: Tytuł Orła Polskiej Przedsiębiorczości, Diamenty Forbesa,  Przedsiębiorstwo Fair Play, czy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

elektrin
/
fot. materiały prasowe

W bieżącym roku firma Elektrin M.M Affeldt Sp.j. została nominowana do nagrody gospodarczej Champion Biznesu przyznawanej przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki. Celem nagrody jest uhonorowanie przedsiębiorstw, które promują pozytywny wizerunek polskiej gospodarki, szanują zasady odpowiedzialnego biznesu, inspirują do wykorzystywania dobrych praktyk. Charakteryzuje je odpowiedzialność, rzetelność oraz partnerstwo, co stanowi swoisty wzór dla innych podmiotów gospodarczych. 

Martyna Muszczak

elektrin logo
/
fot. materiały prasowe