Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zautomatyzowane rozwiązania przyszłości

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Xelto logo
Materiały prasowe

XELTO to połączenie firmy doradczej i technologicznej, w której od kilkunastu lat dostarczamy swoim Klientom w Europie nowoczesne rozwiązania informatyczne. Bazujemy na technologiach globalnych liderów, w szczególności Oracle i Google, które dostosowujemy do specyfiki branżowej oraz wymogów lokalnych. Zespół XELTO to wybitni i zaangażowani specjaliści zlokalizowani w kilku europejskich krajach. Inteligentna automatyzacja procesów to nasz żywioł i misja - mówi Przemysław Jarzębowicz – CEO.

Automatyzacja procesów

Przemysław Jarzębowicz
Przemysław Jarzębowicz /
fot. materiały prasowe

Przygodę z automatyzacją najlepiej rozpocząć od systemów klasy RPA – Robotic Process Automation. Wykorzystuje się je do automatyzacji operacji w firmie bez konieczności wprowadzania zmian organizacyjnych oraz co ważne opierając się na posiadanych już systemach. Rozwiązania, które dostarczamy, w spektakularny sposób optymalizują i przyspieszają pracę właściwie w każdym obszarze przedsiębiorstwa. Automatyzacja to nowe możliwości oraz baza do zastosowania uczenia maszynowego i komponentów sztucznej inteligencji. Niesie ze sobą wiele korzyści, jak: większa efektywność pracy, minimalizacja błędów, sprawna obsługa wyjątków biznesowych oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa - tłumaczy Przemysław Jarzębowicz.

Rozwiązania chmurowe ERP

XELTO jako oficjalny partner Oracle od kilku lat dostarcza i wdraża w pełni chmurowy system Netsuite ERP, który jest światowym #1 w tej kategorii. Nasz zespół specjalistów przygotował pakiet dostosowań do polskich realiów księgowo-podatkowych i od kilku lat realizuje projekty przenoszące klientów do świata nowych możliwości biznesowych w 100% w chmurze. Netsuite to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw średniej wielkości, pracujących w trybie rozproszonym oraz poszukujących funkcjonalnego i nowoczesnego systemu ERP.

Wyzwania na przyszłość

Największą wartością XELTO jest unikalny zespół zaangażowanych specjalistów w zakresie różnych technologii informatycznych. Rozwijamy własne rozwiązania w zakresie systemów automatyzujących logistykę i produkcję, a także e-Invoicing dla kilku europejskich krajów. Na co dzień pracujemy z kilkudziesięcioma Klientami, w większości wymagającymi, międzynarodowymi korporacjami. Naszym Klientom dostarczamy sprawdzone rozwiązania wzbogacone o nowinki cyfrowe. Od lat wspieramy w transformacji cyfrowej i pomagamy w procesie budowania rozwiązań wyprzedzających konkurencję. Postępująca rewolucja w zakresie cyfryzacji i automatyzacji to niebywała szansa dla każdej firmy, ale też poważne wyzwanie dla cyberbezpieczeństwa. W najbliższych latach będziemy koncentrować nasze wysiłki na dostarczaniu rozwiązań bazujących na najnowszych technologiach chmurowych ze szczególnym naciskiem na wysoki poziom bezpieczeństwa - podsumowuje Przemysław Jarzębowicz.

Anna Piątek-Janko