Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

Misja czyli filozofia czystości i ochrony.

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Poziom sp. z o.o
Materiały prasowe

Przedstawiam Państwu Firmę Poziom sp. z o.o z Gorzowa Wielkopolskiego, która świadczy usługi utrzymania czystości oraz ochrony osobowej i elektronicznej od prawie ćwierć wieku. Jesteśmy firmą rodzinną wyłącznie z kapitałem polskim o mocno ustabilizowanej sytuacji finansowej, poruszającą się bardzo sprawnie w realiach gospodarczych naszego kraju. Z naszych usług skorzystało już ponad 200 firm i instytucji z różnych branż na terenie całej Polski. Dla nas nie ma znaczenia czy swoje usługi wykonujemy w Lubuskim czy na Śląsku, w Wielkopolsce czy w Łódzkiem. Dla ludzi z Poziomu najważniejsza jest misja, której credo zawiera hasło: „Czysto i bezpiecznie”. Nie odbiegnę daleko od prawdy, gdy napiszę, że usługi które świadczymy, to swoistego rodzaju filozofia czystości, higieny i bezpieczeństwa. 

Z licznych opinii naszych kontrahentów nieśmiało wysuwam wniosek, iż nasza firma w oczach naszych usługobiorców pozycjonowana jest jako firma o wysokiej solidności oraz o doskonałych walorach i jakości świadczonych usług. Nasi biznesowi klienci podkreślają, obserwując stan rzeczy w swoich firmach pracy, żepracownik zatrudniony przez Firmę Poziom, który wykonuje obowiązki służbowe u kontrahenta, nie jest dla nas przedmiotem lecz Partnerem, i to w każdym aspekcie praw pracowniczych. I takie właśnie podejście do spraw pracowniczych odróżnia Nas od innych tego typu firm na rynku. Natomiast  opinie naszych klientów przekonują mnie, iż 25 lat temu podjąłem słuszną decyzję zakładając firmę, która może pomagać ludziom poprzez pracę albowiem zawsze podkreślam, że naszą najważniejszą misją i zadaniem społecznym jest zatrudnianie i rehabilitacja poprzez pracę osób z różnorodnymi niepełnosprawnościami. Taki wymiar działalności gospodarczo-publicznej sprawia mi  największą satysfakcję, i nie tylko zawodową ale przede wszystkim jest praktycznym wymiarem człowieczeństwa. Aktualnie ponad 95% zatrudnionych pracowników, to osoby z rozmaitymi schorzeniami, którym praca w Firmie Poziom pozwala godnie żyć, a także korzystać z różnych form pomocy w tym z rehabilitacji.

     Pragnę wskazać, iż posiadamy bardzo bogate doświadczenie w obsłudze dużych obiektów oraz zakładów produkcyjnych. Ale w naszym portfelu są także te małe przedsiębiorstwa, i te średnie, i te wielkie, a także mikroprzedsiębiorstwa. 

    Dowodem naszego profesjonalnego podejścia do wykonywania usług czystości i ochrony są liczne przyznane naszej firmie nagrody. Do najważniejszych zaliczam: „Diamenty Miesięcznika FORBES 2023”  za pięcioletni okres działalności, tj. w latach 2017-2021, a ponadto, w 2019 roku uzyskaliśmy tytuł Lubuskiego Lidera Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes za 2019 oraz za 2021 rok, a w 2016 oraz w 2021 roku zdobyliśmy nagrodę Geparda Biznesu. Niezmiernie zatem jest mi miło, że zostaliśmy laureatem Kapituły Programu Najwyższa Jakość Quality International 2023 oraz z tego, iż zdobyliśmy Złote Godło QI 2023

 

                                                                                                       Bogumił Wielkoszewski

                                                                            (Prezes Zarządu/Właściciel)

                                                                                                                                    www.poziom.com.pl

Poziom sp. z o.o logo
/
Materiały prasowe