Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

ATT Investments Europe uhonorowane nagrodą CHAMPION BIZNESU 2023

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty
ATT Investments Europe Sp. z o.o.
fot. materiały prasowe

Firma ATT Investments Europe Sp. z o.o. została laureatem nagrody CHAMPION BIZNESU, przyznanej z ramienia Europejskiego Ośrodka Rozwoju Gospodarki, podczas V jubileuszowej edycji Międzynarodowego Forum Gospodarczego na Stadionie Śląskim w Chorzowie. – Wyróżnienie przyznane nam przez Kapitułę konkursu jest dla nas niezwykle budujące i generuje w całym zespole satysfakcję i chęć do dalszej pracy nad edukacją rynku i wizerunkiem ATT jako solidnej, etycznej i rzetelnej firmy – mówi Prezes Zarządu – Ewelina Tobiasz.

Eksperci od inwestycji

25 maja br. na Stadionie Śląskim odbyła się V jubileuszowa edycja, ponad 100 panelistów z Polski, Europy i świata zabrało głos w 22 sesjach tematycznych, poświęconych każdej gałęzi polskiej gospodarki. Wydarzenie gościło ponad 300 osób wyższego szczebla, najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów gospodarczych, samorządów oraz uczelni wyższych. Ewelina Tobiasz – Prezes Zarządu ATT Investments Europe Sp. z o.o. – została zaproszona jako ekspert do panelu dyskusyjnego „Makro-ekonomiczne perspektywy polskiej gospodarki”. Podczas dyskusji skupiła się na omówieniu bezpiecznych inwestycji w dobie obecnej sytuacji gospodarczej. ATT Investments Europe od 2002 roku jest liderem w dziedzinie ochrony majątku opartej na fizycznych diamentach, certyfikowanych przez uprawnione do tego laboratoria (IGI, GIA, HRD) oraz złocie. To międzynarodowa firma, której polski oddział został zbudowany od podstaw przez Ewelinę Tobiasz. Z racji bezpośredniego dostępu do giełd diamentów na świecie, każda propozycja, którą przygotowuje spółka, jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Inwestycje w fizyczne diamenty oraz złoto, stanowią istotną część oferty firmy. 

ATT Investments Europe Sp. z o.o.
/
fot. materiały prasowe

Diamenty, od zawsze znane jako bezpieczna i stabilna forma zabezpieczenia środków, są cenione ze względu na ich niezniszczalność, anonimowość i koncentrację majątku. Z uwagi na fakt, iż złoża diamentów powoli wygasają, jest to aktywo inwestycyjne, które nie tylko zachowuje swoją wartość nawet w trudnych czasach gospodarczych, ale stale „zarabia” dla swojego właściciela. Wśród współpracowników ATT znajdują się jedynie osoby, od lat zajmujące się dobrami luksusowymi oraz rynkami finansowymi. Wiedza i doświadczenie a także zasady i etyka w biznesie, są podstawowymi wymogami stawianymi menadżerom spółki. Efektem takiego podejścia jest wykreowanie grupy ekspertów potrafiących idealnie skroić portfel inwestycyjny dla każdego rodzaju klienta. Fakt ten potwierdza ilość zadowolonych klientów oraz wystawiane rekomendacje.

ATT Investments Europe Sp. z o.o.
/
fot. materiały prasowe

#Champion biznesu

Ponadto podczas wydarzenia Prezes Zarządu – Ewelina Tobiasz oraz Dyrektor Regionalny ATT – Sebastian Jezierzański zabrali wspólnie głos w panelu „Jeszcze sport czy już biznes?”, w temacie zabezpieczania finansowego sportowców na wypadek kontuzji, konieczności wcześniejszego zakończenia kariery lub przejścia na zasłużoną emeryturę. Sebastian Jezierzański został w 2022 roku najbardziej utytułowanym zapaśnikiem Kadry Narodowej w stylu wolnym, który osiągnął znaczące sukcesy międzynarodowe. Wspólnie z Panią Prezes podczas dyskusji podkreślali, że kontuzje są nieodłącznym ryzykiem w życiu sportowców oraz, że każdy sportowiec powinien być gotowy na przejście na sportową emeryturę, po zakończeniu swojej aktywności. Dlatego tak niezwykle istotne jest zgromadzenie odpowiednich środków finansowych, mogących pokryć ewentualne koszty leczenia, rehabilitacji czy utraty możliwości zarobkowych. Ewentualnie po zakończonej karierze sportowej, posiadać kapitał do uruchomienia własnego biznesu. Diament, którego cena ze względu na wyczerpujące się złoża systematycznie wzrasta, jest wyceniany jednym cennikiem obowiązującym na całym świecie. Zmiana jego miejsca przechowywania oraz transport, nie podlegają obostrzeniom, dlatego jest idealnym zabezpieczeniem dla sportowców, którzy w trakcie budowania własnej kariery, nie znajdują czasu na obserwację rynków inwestycyjnych. Sebastian Jezierzański, jako aktywny Dyrektor Regionalny ATT Investments, zajął się edukacją świata sportu w zakresie inwestycji dających bezpieczeństwo, wychodząc poza krąg ludzi związanych z uprawianą przez niego dyscypliną. 

Sebastian Jezierzański - Dyrektor Regionalny ATT Investments Europe
/
fot. materiały prasowe

Oprócz wystąpień w trakcie forum na Stadionie Śląskim, firma stworzyła powierzchnię wystawienniczą, gdzie każdy z uczestników mógł zasięgnąć wiedzy eksperckiej w temacie diamentów, a goście podczas organizowanego przez firmę konkursu, mieli możliwość wygrania nagrody w postaci diamentu. Spółka, ze względu na ogromną liczbę osób zainteresowanych, zdecydowała się wyłonić dwóch zwycięzców konkursu i przekazać na ten cel dwa cenne diamenty. Obydwa trafiły do szczęśliwych Pań. 

ATT Investments Europe Sp. z o.o.
/
fot. materiały prasowe

Jestem ogromnie wdzięczna za to, że mogliśmy uczestniczyć w tak rewelacyjnym wydarzeniu jakim jest Międzynarodowe Forum Gospodarcze. Świetna organizacja, wszyscy bardzo pozytywnie nastawieni i ogromnie pomocni. Prelegenci na najwyższym poziomie, każdy z uczestników mógł zasięgnąć eksperckiej wiedzy w wielu tematach. Pomiędzy poszczególnymi dyskusjami można było nawiązać nowe znajomości i uzyskać mnóstwo kontaktów biznesowych. Wydarzenie otworzyło nam nowe drzwi do dalszego rozwoju naszego biznesu – zaznacza Ewelina Tobiasz. 

Zwieńczeniem wydarzenia była uroczysta gala wręczeniowa, która odbyła się w Hotelu Luxury w Piekarach Ślaskich. Firma ATT Investments Europe otrzymała uroczyście z rąk Prezesa Europejskiego Ośrodka Rozwoju Gospodarki – Michała Pomarańskiego, nagrodę Champion Biznesu. ATT zostało docenione przez Kapitułę Programową za istotny wkład w rozwój gospodarczy, zaangażowanie w promocję idei społecznej odpowiedzialności biznesu, wysoką jakość oferowanych usług, budowanie pozytywnego wizerunku polskich przedsiębiorstw oraz stworzenie silnej i rozpoznawalnej marki. 

ATT Investments Europe Sp. z o.o.
/
fot. materiały prasowe

Nagroda, którą otrzymaliśmy podkreśla naszą wiarygodność na rynku diamentów, który jest dość hermetycznym środowiskiem. Klienci, którzy wahali się czy skorzystać z naszej oferty, mogli poznać nas bliżej, rozpoczynając proces budowy zaufania. Nie byłoby to możliwe bez V jubileuszowej edycji Międzynarodowego Forum Gospodarczego – podsumowuje Prezes Zarządu – Ewelina Tobiasz.

Bartosz Parchoniuk

ATT Investments Europe Sp. z o.o. logo
/
fot. materiały prasowe