Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

Champion na rynku finansowym

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
janvest
fot. materiały prasowe

Firma JANVEST S.A. po raz kolejny została laureatem nagrody CHAMPION BIZNESU przyznanej z ramienia Europejskiego Ośrodka Rozwoju Gospodarki, podczas V jubileuszowej edycji Międzynarodowego Forum Gospodarczego na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Champion Biznesu

25 maja na Stadionie Śląskim odbyła się V jubileuszowa edycja Międzynarodowego Forum Gospodarczego. Ponad 100 panelistów z Polski, Europy i świata zabrało głos w 22 sesjach tematycznych, poświęconych każdej gałęzi polskiej gospodarki. Forum gościło ponad 300 osób wyższego szczebla, najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów gospodarczych, samorządów oraz uczelni wyższych. Firma JANVEST S.A została uhonorowana po raz drugi prestiżową nagrodą #ChampionBiznesu, która jest potwierdzeniem sukcesu i doskonałości w dziedzinie biznesu. Spółka działa na rynku od ponad 20 lat. Obecnie jest liderem wśród firm, które udzielają polskim przedsiębiorcom pożyczek pozabankowych. Spółka została utworzona, aby wspierać biznesy klientów tam, gdzie tradycyjne finansowanie jest trudniej dostępne. Warunki udzielanych pożyczek są zawsze ustalane indywidualnie według potrzeb. JANVEST S.A może pochwalić się setkami pozytywnych opinii klientów, którym zaoferowała wsparcie w trudnej sytuacji. To podkreśla jak ważną i znaczącą rolę posiada firma na rynku. Dodatkowo dysponuje ogromną wiedzą i odpowiednimi narzędziami finansowymi. Spółka jest doceniana i chwalona przez pośredników za profesjonalną współpracę. JANVEST S.A. współpracuje z największymi funduszami, co sprawia, że są stabilnym podmiotem na rynku, który posiada płynność finansową. Skład zespołu tworzą wysoko wyspecjalizowani analitycy prawni i ekonomiczni, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Te atrybuty wpływają na kompleksowość obsługi kontrahentów.

Najwyższa jakość

Zadowolenie i satysfakcja to najważniejsze wartości, którymi kieruje się JANVEST S.A. Dzięki współpracy oraz otwartości na potrzeby i problemy klientów są w stanie stworzyć optymalny produkt finansowy dla każdego przedsiębiorstwa. Dla podkreślenia dbałości o ochronę interesów klienta, firma uruchomiła przejrzysty proces reklamacyjny oraz oferuje bezpłatne porady prawne przed zaciągnięciem pożyczki. Otrzymanie po raz drugi nagrody na Międzynarodowym Forum Gospodarczym jest potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług na rynku finansowym. Kapituła konkursu zwróciła szczególną uwagę na precyzyjnie określone warunki umowne finansowania chroniące pożyczkobiorców oraz finansowanie polskich przedsiębiorstw co przekłada się na wspomaganie ich rozwoju oraz kluczowe wsparcie w okresie pandemii. To wyróżnienie podkreśliło wybitne osiągnięcia i wkład w rozwój gospodarki przez firmę JANVEST S.A. 

Prezes JANVEST S.A. - Piotr Schmude odbierający nagrodę CHAMPION BIZNESU w imieniu spółki na Międzynarodowym Forum Gospodarczym
Prezes JANVEST S.A. - Piotr Schmude odbierający nagrodę CHAMPION BIZNESU w imieniu spółki na Międzynarodowym Forum Gospodarczym /
fot. materiały prasowe

- Champion Biznesu to dla nas nie tylko źródło dumy, ale także motywacja do dalszego doskonalenia się i rozwijania naszej firmy. Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, partnerom biznesowym i klientom za ich nieocenione wsparcie oraz zaufanie, które przyczyniły się do tego wyjątkowego osiągnięcia. Jesteśmy przekonani, że nagroda #ChampionBiznesu jest jedynie kolejnym kamieniem milowym na drodze do naszego wspólnego sukcesu. Wspólnie będziemy podtrzymywać naszą misję, rozwijać innowacyjne rozwiązania i dążyć do jeszcze większych osiągnięć w przyszłości. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy są z nami w tej podróży biznesowej. To nasza wspólna wygrana i jesteśmy dumni, że możemy świętować ten sukces razem! – z dumą podsumowuje prezes zarządu Piotr Schmude.

Bartosz Parchoniuk

Janvest Finansowanie Firm logo
/
Materiały prasowe