Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

Królewska jakość

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Loake
Materiały prasowe

Loake to brytyjska manufaktura zajmująca się produkcją obuwia. Firma założona w 1880 roku na terenie Kettering w Wielkiej Brytanii, o historii, rozwoju i kulturze noszenia obuwia opowiada Ewa Samek – dystrybutor marki w Polsce.

Marka Loake

Rodzina Loake zajmuje się szyciem tradycyjnych butów męskich od 1880 roku, kiedy to John Loake zaczął szyć buty męskie wraz ze swoimi braćmi, Thomasem i Williamem. W 1894 roku bracia otworzyli fabrykę Loake w Kettering w Anglii, w której produkowane są buty do dzisiaj. Fabryka Loake w Anglii produkuje buty wyłącznie wg systemu typu „Goodyear Welted”, który ma już ponad 300 letnią tradycję. Do produkcji wykorzystują najlepsze materiały, a sam proces wykonania jednej pary zajmuje ekspertom około ośmiu tygodni. Uważa się, że jest to wciąż najlepsza metoda do produkcji butów i dlatego, dopóki nie zostanie wymyślona lepsza, Loake nie będzie jej zmieniać. Szacuję, że do tej pory Loake uszył ponad 60 milionów par butów, które nosili i noszą mężczyźni na całym świecie, w tym politycy, brytyjska reprezentacja olimpijska, czy drużyna krykieta. Loake zdobył również wiele branżowych nagród i wyróżnień.

Loake
/
Materiały prasowe

Dlaczego warto inwestować w dobre buty męskie?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego buty są tak ważne dla Twojego wyglądu i wrażenia, które robisz na innych? Okazuje się, że wybór odpowiednich butów może mieć ogromny wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto inwestować w dobre buty męskie i jak mogą one wpłynąć na Twój wygląd i pewność siebie.

Pierwsze wrażenie ma znaczenie

To, jak wyglądasz, jest ważne, gdy chodzi o pierwsze wrażenie, które robisz na innych ludziach. Wybór odpowiednich butów może być kluczowym elementem Twojego stylu i może podkreślać Twoją osobowość i profesjonalizm. Pamiętaj, że inni ludzie zwracają uwagę na Twoje buty i często wyciągają wnioski na ich podstawie.

Loake
/
Materiały prasowe

Dobre buty jako oznaka dbałości o jakość

Dobrej jakości buty męskie od renomowanych producentów, takich jak Loake, są kojarzone z wysoką jakością. Noszenie takich butów może świadczyć o Twoim dobrym guście i dbałości o szczegóły. Pamiętaj, że dobrze wykonane buty to również inwestycja. Dobrej jakości buty, jeśli będziesz o nie dbał, będą Ci służyć przez dłuższy czas. W ten sposób oszczędzasz pieniądze na częstych wymianach butów i masz pewność, że zawsze będziesz wyglądać dobrze.

Loake
/
Materiały prasowe

Idealne dopasowanie

Oprócz wyglądu, wybór butów męskich powinien skupiać się również na komforcie i wygodzie. Twoje stopy spędzają wiele czasu w butach, dlatego ważne jest, aby buty były dobrze dobrane do kształtu i wielkości stopy. W ofercie marki Loake znajdziesz modele butów na różnych kopytach, w różnych tęgościach, w 12 rozmiarach tak, aby każdy mógł dobrać ten idealny model dla siebie. Wybierając buty, zwróć uwagę na jakość materiałów, zwłaszcza skór, z których są wykonane.

Podsumowując - wybór odpowiednich butów jest inwestycją w Twój wygląd i pewność siebie. Dlatego warto poświęcić trochę czasu i wysiłku na znalezienie idealnej pary butów, która będzie Ci służyć przez wiele lat. Wybierz marki renomowanych producentów, takich jak Loake, aby mieć pewność, że otrzymujesz buty najwyższej jakości.

Justyna Gorgoń

Loake logo
/
Materiały prasowe