Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

Rozumieją wartość biznesu

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
magnet
fot. materiały prasowe

Kancelaria Magnet to zespół profesjonalnych audytorów, ekspertów w dziedzinie doradztwa księgowego i podatkowego, kontrolingu oraz kompleksowej wyceny przedsiębiorstw i aktywów niematerialnych. Na co dzień wspierają rozwój przedsiębiorstw działających w różnych branżach i dziedzinach gospodarki. O ofercie, planach na przyszłość i wartościach, jakimi kierują się w swojej pracy, rozmawiamy z Moniką Wołczyńską - Prezesem Kancelarii Magnet.

Wróćmy pamięcią do początków Kancelarii Magnet...

magnet
/
fot. materiały prasowe

Kancelaria Magnet powstała 16 lat temu. Początkowo tworzyło ją zaledwie kilka osób. Zajmowaliśmy się wtedy przede wszystkim badaniami sprawozdań finansowych. Z czasem nasz zespół się powiększał. Stopniowo poszerzaliśmy też obszar naszej specjalizacji i spektrum świadczonych usług.  Dzisiaj możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe wsparcie - pomagamy przedsiębiorcom prowadzić biznesy w sposób poukładany i bezpieczny finansowo. 

Przedstawmy szczegółowo ofertę Kancelarii Magnet…

Głównym przedmiotem naszej działalności są badania sprawozdań finansowych i inne usługi atestacyjne określane mianem audytu. Końcowym rezultatem tych usług są sprawozdania zawierające opinie o poprawności i rzetelności sprawozdań finansowych lub innych informacji przekazywanych przez przedsiębiorców. Opinie takie przyczyniają się do budowania zaufania rynku do takich przedsiębiorców, a w konsekwencji do budowania stabilnej gospodarki. Badamy plany przekształcenia oraz przeglądamy wybrane obszary przedsiębiorstw w zależności od potrzeb właścicieli i osób zarządzających. Wspieramy także biura rachunkowe w ich codziennej pracy.

Zależy nam, by Klienci otrzymali od nas kompleksową usługę. Wobec tego nie tylko pomagamy przedsiębiorcom zrozumieć, jaki jest stan faktyczny finansów ich przedsiębiorstwa, ale też rozpoznajemy zagrożenia w wybranych obszarach przedsiębiorstwa (jeśli takie występują) i podpowiadamy jak im zapobiec. Nasze motto brzmi: „Rozumiemy wartość biznesu”. Oferujemy doradztwo podatkowe, księgowe i kontroling na godziny oraz sporządzamy wyceny przedsiębiorstw i innych aktywów. Spektrum działalności Kancelarii Magnet rozszerza się w odpowiedzi na bieżące potrzeby rynku. 

Kto jest Państwa główną grupa docelową?

Nasze usługi dedykujemy przede wszystkim sektorowi MŚP (sektorowi skupiającemu średnie, małe i mikro przedsiębiorstwa). W gronie naszych klientów znajdują się jednak także duże firmy, osiągające kilkusetmilionowe obroty.

Jakimi wartościami kierujecie się Państwo w swojej organizacji?

We wszystkim co robimy kierujemy się zasadami takimi jak: obiektywizm, zaufanie, zaangażowanie, odpowiedzialność, otwarta komunikacja, poufność. Wszystkie z tych wartości są dla nas równorzędne. Taki zestaw cech i wartości naszego zespołu sprawia, że przedsiębiorcy czują się z nami bezpiecznie, a Kancelaria Magnet notuje średnio dwucyfrowy wzrost rok do roku.

Martyna Muszczak

magnet logo
/
fot. materiały prasowe